Od sutra, 10. septembra 2019. Muzej Ponišavlja će svim svojim posetiocima uz kupljenu kartu besplatno deliti mini katalog (flajer) na kome su predstavljene dve najveće kulturno-istorijske i turističke znamenitosti našeg grada – Muzej Ponišavlja i Momčilov grad. Ovi flajeri su odštampani na srpskom, engleskom i bugarskom jeziku i u sažetom tekstu sadrže sve neophodne informacije koje bi svaki gost našeg grada trebalo da zna o ovim najposećenijim spomenicima kulture u Pirotu. Na ovaj način će većina naših gostiju pored priče kustosa i utisaka iz našeg grada, kući poneti i uspomenu iz muzeja.

Ove godine Muzej Ponišavlja je posetio rekordan broj posetilaca iz zemlje i inostranstva a ovo je samo jedan od načina da im se muzej oduži.

Ovaj promo materijal će takođe biti i u slobodnoj prodaji a cena će biti simboličnih 20 dinara.