Музеј Понишавља вас са задовољством позива да учествујете на традициомалном конкурсу за најбољу фотографију, под називом (Не)брига о културном наслеђу.

Фотографије могу бити снимљене фото-апаратом и мобилним телефоном.

Аутори могу учествовати са више ауторских фотографија.

Фотографије морају бити у JPG формату.

Радове треба послати електронском поштом на адресу  muzejpirot@gmail.com, најкасније до 15. фебруара  2018. године. Такође, потребно је доставити име и презиме аутора, број телефона као и назив фотографије.

Жири Музеја Понишавља прегледаће све у року пристигле радове и наградити најуспешније ауторе.

Већ по традицији, најбоље фотографије са конкурса биће изложене у Галерији Музеја Понишавља.

За све додатне информације о конкурсу обратити се Педагошкој служби Музеја или на број

064 89 79 454.

Ово је 16. конкурс по реду, у оквиру пројекта (Не)брига окултурном наслеђу.

Наше културно наслеђе можемо сачувати само ако га добро упознамо.  Своју љубав према простору, времену и људима који су уткани у наше културно наслеђе, можемо изразити и кроз фотографију.

Ове године сугеришемо учесницима конкурса да своју пажњу усмере ка бризи и лепоти  која се крије у нашем културном наслеђу.